Хронологија спортских успеха наше школе

      Овде можете видети табелу на којој су приказани резултати које су наше  спортске  екипе постигле на међушколским такмичењима на свим нивоима од 1975.  до данас.

Медицинска  школа  „ Др. Миленко  Хаџић „

            Хронологија  спортских  успеха

 М – омладинци

Д – омладинке

(ек.) – екипно

(по.) – појединачно

I, III – разред

Школска година

/ дисциплина

градско

међу

окружно

републичко

1975 / 76

Пролећни  крос             М

2. место

1977 / 78

Кошарка                         Д

3. место

1979 / 80

23. Политикин јесењи кросД (ек.)

1. место

Пролећни  крос            Д

2. место

                                       М

3. место

1982 / 83

Мали  фудбал               М

3. место

Рукомет                         М

1. место

1. место

3. место

Стрељаштво             Д (ек.)

1. место

1. место

2. место

                                  М (ек.)

1. место

1983 / 84

Атлетика                    Д (ек.)

2. место

Мали  фудбал            М

1. место

Одбојка                      М

2. место

Стони  тенис             М (ек.)

2. место

Стрељаштво              Д (ек.)

1. место

                                   М (ек.)

2. место

1986 / 87

Кошарка                         Д

1. место

1. место

1. место

1999 / 00

Атлетика      М (по.) – кугла

1. место

1. место

1. место

2000 / 01

Шах                          М (ек.)

2. место

                                  Д (по.)

1. место

2001 / 02

Атлетика                   Д (ек.)

1. место

2. место

                                   М (ек.)

3. место

Стрељаштво              Д (ек.)

2. место

2002 / 03

Атлетика                   Д (ек.)

1. место

2. место

                                   М (ек.)

4. место

Пролећни  крос             Д

1. место

Одбојка                          Д

3. место

Пливање      Д (по.)–леђно

1. место

                                 -делфин

1. место

Рукомет                      Д

1. место

2. место

Стони  тенис             М (ек.)

1. место

7. место

Стрељаштво              Д (ек.)

1. место

6. место

2003 / 04

Атлетика      Д (ек.)

1. место

1. место

5. место

                   М (по.)-с.у вис

1. место

                             -с.у даљ

3. место

                              -кугла

3. место

Кошарка                         М

3. место

Мали  фудбал                М

2. место

Рукомет                          Д

1. место

1. место

2. место

Стони  тенис            М (по.)

3. место

Стрељаштво             Д (ек.)

1. место

2004 / 05

Мали  фудбал                М

3. место

Одбојка                          М

4. место

Рукомет                          Д

1. место

1. место

2. место

Стрељаштво              Д (ек.)

4. место

                                   М (ек.)

4. место

2005 / 06

Атлетика                    Д (ек.)

1. место

2. место

Јесењи  крос             Д – I

1. и 3. место

                                       – III

2. место

Кошарка                         Д

4. место

Одбојка                          Д

2. место

Рукомет                          Д

1. место

                                        М

3. место

Стони  тенис             Д (ек.)

3. место

                                   Д (по.)

2. место

Стрељаштво             Д (ек.)

2. место

                                   Д (по.)

3. место

                                   М (ек.)

4. место

11. Нишки полумаратон

1. место за

најмасовније

учешће

2006 / 07

Гимнастика                Д (ек.)

1. место

1. место

7. место

Кошарка                         Д

3. место

Одбојка                          Д

3. место

Рукомет                          Д

2. место

Стони  тенис              Д (ек.)

4. место

Стрељаштво              Д (ек.)

2. место

2007 / 08

Атлетика      Д (по.)-с.у вис

3. место

                   М (по.)-с.у вис

2. место

Гимнастика    Д (ек.)

3. место

Пливање       M (по.)–прсно

2. место

Рукомет                          Д

2. место

                                      М

3. место

Стрељаштво              Д (ек.)

3. место

2008 / 09

Атлетика      Д (ек.)

4. место

                   М (ек.)

2. место

                   Д (по.)-с.у вис

1. место

1. место

5. место

                   М (по.)-с.у вис

1. место

2. место

Гимнастика               Д (ек.)

3. место

Рукомет                          Д

4. место

                                      М

1. место

1. место

3. место

Стони  тенис             Д (ек.)

2. место

Стрељаштво             М (ек.)

4. место

2009 /10

Атлетика  Д (по.)-кугла

1. место

1. место

4.место

               -с.у вис

2. место

                -с.у даљ

3. место

      М (по.)- с.у даљ

2. место

2. место

Крос                       М(по.)

3. место

Гимнастика             Д (ек.)

2. место

Стони  тенис           М (ек.)

2. место

                      Д (по.)

3. место

Стрељаштво           Д (ек.)

1. место

11.место

                      Д (по.)

1. место

3. место

2010 /11

Стони  тенис            Д (ек.)

3. место

                               Д (по.)

2. место

Атлетика  М (по.)- с.у даљ

1. место

1. место 5.место

М – штафета

2. место

   Д (по.)-с.у вис

1. место

2. место

               Д (по.)-кугла

3. место

Одбојка                Д

3. место

Стрељаштво          Д (ек.)

2. место

Крос  РТС-а

Признање за

одличан резултат

у 2011.

2011/12

Стони  тенис   Д (ек.)

3. место

                     Д (по.)

2. место

Пливање Д (по.)-100м прсно

1. место

9. место

              Д (по.)-100м прсно

2. место

———-

Одбојка            М

2. место

Стрељаштво    Д (ек.)

2. место

Атлетика    М (ек.)

1. место

                 Д (ек.)

2. место

                 М (по.)- с.у даљ

1. место

1. место

8. место

Кајак  Д (по.)-К1 дивље воде

1. место

          М (по.)-К1 мирне воде

2. место

2012/13

Пливање Д (по.)-100м прсно

2. место

Одбојка               М

3. место

Стрељаштво         Д (ек.)

2. место

                           Д (по.)

1. место

21.место
Атлетика           М (ек.)

1. место

2. место

———-

Кајак   Д (по.)-К1 спуст

2. место

           Д (по.) К1 спуст 3. место
           Д (по.) К1 спуст 3. место
           Д (по.) К1 слалом 2. место
           М (по.) Ц1 спуст 1. место
           М (по.) Ц1 слалом 3. место
Advertisements

Оставите одговор

Попуните детаље испод или притисните на иконицу да бисте се пријавили:

WordPress.com лого

Коментаришет користећи свој WordPress.com налог. Одјавите се /  Промени )

Google+ photo

Коментаришет користећи свој Google+ налог. Одјавите се /  Промени )

Слика на Твитеру

Коментаришет користећи свој Twitter налог. Одјавите се /  Промени )

Фејсбукова фотографија

Коментаришет користећи свој Facebook налог. Одјавите се /  Промени )

w

Повезивање са %s